Umění, na kterém si pochutnáte

Workshopy

Velikonoční workshopOvládněte Umění Bílkové Polevy:

Exkluzivní Workshopy Zdobení Sušenek Pro Každého!

 

Představte si ten okouzlující pocit, když předáváte rodině nebo přátelům dokonale zdobené sušenky, které jste vytvořili vlastníma rukama. Chcete vytvořit originální svatební dárek pro své blízké? Darovat svým dětem, či vnukům sušenky s motivy jejich oblíbených hrdinů? Nebo chcete zdobené sušenky přidat mezi produkty, které nabízíte svým zákazníkům?

Aktuálně se můžete přihlásit na tyto workshopy:

Velikonoční workshop v Ateliéru RC Matáta v Brně Husovicích – 29.03.2024 od 14:00 do 17:00

 

Ať už jste úplný začátečník nebo zkušený pekař, dokážu upéct workshop na míru vašim potřebám.

Krok za krokem probereme receptury a techniky, které je potřeba znát pro dokonalý výsledek. Seznámíte se s pomůckami, které se při pečení a zdobení používají. Ukážeme si jejich benefity tak, abyste se sami mohli rozhodnout, co je pro vaše budoucí zdobení nezbytné a za co utrácet nemusíte. Pod mým dohledem si vyzkoušíte různé techniky a stylizace, které vám umožní, aby každá vaše sušenka byla originálním dílem. Během kurzu zodpovím na veškeré vaše otázky týkající se sušenek a všeho okolo nich. A během pár hodiny se vám pokusím předat maximum ze zkušeností, které již od roku 2019 získávám při každodenním přípravě těchto lahodných uměleckých výtvorů.

Kurz nebude jen o teorii, ale bude především o praxi. Na konci workshopu si odnesete sadu vlastnoručně zdobených sušenek – důkazů vaší nově nabyté zručnosti, kterou můžete hrdě prezentovat. A abychom vás vybavili do života, dostanete od nás osvědčený recept na sušenky, perníčky i bílkovou polevu, aby vaše domácí tvorba byla hračka.

Workshop je skvělým způsobem, jak si dopřát něco výjimečného, nebo jak darovat jedinečný zážitek někomu blízkému. Je to zážitek, který obohatí vaše kulinářské dovednosti a zároveň poskytne hodiny zábavy. Nezáleží na tom, zda si chcete jen na chvíli odpočinout od každodenních starostí, strávit čas kreativní činností v milém kolektivu, nebo si ušetřit hodiny frustrace při zkoušení dalšího receptu na bílkovou polevu, která bude nakonec stejně moc hustá, moc řídká, nebo vůbec nezaschne. V obou případech vás na workshopu ráda přivítám.

největší benefity workshopu s Nikčou z Království sušenek:

1) Těžkou práci za vás udělám – příprava těsta, rozvalování, chlazení, pečení, příprava polevy, barvení a míchání na správnou hustotu, to zabere hodiny práce, a co teprve úklid po tom všem! Nic z toho ale nemusí být vaše starost, všechno pro vás nachystám tak, abyste se mohli rovnou pustit do zdobení. 

2) Přímočará praxe – na cvičném archu si natrénujete práci s polevou, každému zkontroluji držení zdobícího sáčku a při potížích poradím, následně si podle podrobného návodu nazdobíte vlastní sadu sušenek.

3) Své sladké výtvory si odnesete domů – budete mít nachystané krabice, ve kterých si pohodlně odnesete vše co na kurzu vytvoříte. A pokud se podělíte, určitě vás rádi pošlou na další kurz.

4) Recepty pro budoucí úspěch – obdržíte osvědčené recepty, včetně mých tipů a triků, takže další pečení doma zvládnete na jedničku.

 5) BONUSOVÝ DÁREK – péct sušenky nejde bez vykrajovátka, proto vám jedno z mých nejoblíbenějších zabalím s sebou. Přidám k tomu takzvanou BooBoo Stick – skvělou pomůcku, kterou v ČR nekoupíte, pomůže s vyrovnávání polevy nebo seškrábnutím nepovedeného úseku.

 

Sladký workshop je skvělou zábavou na dětské narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou nebo třeba teambuilding. Ráda pro Vás vytvořím workshop přímo na míru, přizpůsobený věku a zkušenosti účastníků a vybranému tématu. Pokud si chcete objednat kurz na míru, napište mi prosím na email info@kralovstvisusenek.cz